Migros Salla Kazan;

2 Haziran 2018 tarihinde Migros Salla Kazanda; Finish Quantum 100 tablet

Not: Salla kazan, Migros mobil uygulamasında ana ekranda kısa süre aktif oluyor ve stoklar tükenince uygulamadan kalkıyor.

Salla kazan kampanyasının başladığını gördüğümüz zaman sosyal medya hesaplarımızdan(Facebook, Twitter) ve tarayıcı bildirimlerimizden duyuruyoruz.

Salla Kazan Nedir?

Migros mobil uygulamasının içinde(ana ekranda) aktif olan salla kazan kampanyası dönem dönem başlıyor ve kendi belirledikleri ürüne siz telefonu sallayınca belli bir yüzde indirim veriyor. Çıkan bu yüzde indirim o ürünü alırken kasada otomatik düşüyor.  Yüzde yüz indirim de şansınıza düşebiliyor ve o ürünü ücretsiz alıyorsunuz. Tek yapmanız gereken telefonunuza Migros: Güncel Kampanya Fırsat uygulamasını yüklemek ve money club kart veya money club visa kartınızı uygulamaya tanımlamak. İlgili uygulamaları en alttaki resimden cihazınıza göre (ios ise appstore, androidse google play) indirebilirsiniz. Salla kazanda verilen ürünün stokları tükendiği zaman salla kazan Migros uygulamasından kalkmaktadır.

migros-magazam

salla-kazan

 


Migros marketlerindeki kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak, Salla Kazan ile indirim kazanmak, tam bana göre diyebileceğiniz fırsatlar.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN:

googlePlayLink

appStoreLink

 

Alışveriş alışkanlıklarınıza özel belirlenen, Tam Bana Göre diyeceğiniz fırsatları, Money puan kazandıran güncel indirimleri, Migroskop kampanyalarını ve promosyonlarını markete gitmeden online takip edebilir ve Money Club Kart’ınız ile size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.