Ana Sayfa Faydalı Bilgiler Son Dakika İndirimi Tarayıcı Bildirimi

Son Dakika İndirimi Tarayıcı Bildirimi

-

 • Tarayıcı bildirimi almak için; masaüstü veya mobil(Android) cihazınız ile Chrome ya da Firefox tarayıcılarından sayfamıza girdikten sonra sayfamızın üst kısmında(mobilde alt kısımda) soru olarak çıkan bildirim almak ister misiniz penceresindeki Evet’e tıklayarak veya sol altta çıkan kırmızı çana basarak bildirim almak istediğinizi kabul edebilirsiniz.
 • Tarayıcı Bildirimleri ile yeni yayınlarımız; mobil cihazınızda bildirim alanına, masaüstü cihazınızda ise tarayıcınızın sağ alt köşesine bildirim olarak gelmektedir.
 • Ios cihazlar tarayıcı bildirimini desteklememektedir.
 • Tarayıcı bildirimlerini sitemize girince sol altta çıkan kırmızı bildirim çanına basarak bildirimleri iptal ederek kapatabilirsiniz. Tarayıcı ayarlarından kapatmak için;
  • Chrome kullanıyorsanız; Ayarlar-Gizlilik-İçeirk Ayarları-Bildirimler’de bulunan İstisnaları Yönet butonuna basarak sitemize ait izin ver seçeneğini engelle yapabilirsiniz veya hemen sağ tarafında bulunan çarpıya basarak ilgili kaydı silebilirsiniz. (Mobil Uygulamada Ayarlar->Site Ayarları->Bildirimler->İzin Verilenler buradan İzin ver seçeneğini Engelle olarak değiştirebilirsiniz.)
  • Mozilla kullanıyorsanız; Seçenekler-İçerik-Bildirimleri seçerek önce Siteyi Sil butonuna sonra Değişiklikleri Kaydet butonuna basarak bildirimleri kapatabilirsiniz.
 • Android uygulamamıza bildirim gönderdiğimiz zaman tarayıcı bildirimleri de gönderilmektedir.
 • Tarayıcı bildirimleri için sadece açıp kapatma özelliği vardır. Nereden bildirim geleceği seçilememektedir.
 • Tarayıcı bildirimlerini; hafta içi 09:15 – 23:59 saatleri arasında, hafta sonu cumartesi günleri 09:30– 23:59, pazar günleri 10:00– 23:59’dan itibaren bildirim göndermeye başlıyoruz. (Bildirim başlangıç saatlerinde yoğunluğa yada duruma göre gecikme yaşanabilir.)
 • İnternete bağlı olamadığınız sürece gönderilen tüm bildirimler internete bağlanınca gelmekte ancak sadece en son gönderilen bildirim görüntülenmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Dakika İndirimler

English Home’da 30TL Bonus

Englishhome.com.tr'de  1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında GarantiPay ile Tek Seferde 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL bonus. Englishhome.com.tr   Kısa Detaylar; Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL...

N11’de 75TL Bonus