A101 Çalışma Masası İnceleme ve Yorum

0
119

A101 Çalışma Masası İnceleme ve Yorum

Günümüzde yerli üretime verilen değer oldukça fazla artmaktadır. Bu kapsamda A101 çalışma masası da yerli üretimler arasında yerini almaktadır. Enflasyon ile mücadelede yerli üretim ürünleri satın almak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Stoklara eklenmiş olan çalışma masası ise oldukça dekoratif görünen, her ihtiyacı görebilecek cinsten bir çalışma masasıdır. Kişiler bu masayı oturma odası dahil olmak üzere çocuklarının odalarında da kullanabilirler. Evini ofis olarak kullanan kişilerin ayrı bir odası olmaması sorun değil. Masanın estetik görünüşü sayesinde oturma odanıza iyi bir şekilde yakışacaktır. Yerden yüksekliği 72 cm olan masanın enine genişliği de 75 cm olmaktadır. Üzerine notebook, televizyon gibi monitör ekranlarını çok rahat sığdırabileceğiniz bir masadır.

Çalışma masası kurulumunu yapmak için elinizde gerekli malzemeler olmadığı için üzülmenize gerek yok. A101 bu işler için şubelere bağlı olmak üzere ustalar ile anlaşıyor ve bu her il, ilçe için geçerli oluyor. Bulunduğunuz adres neresi olursa olsun ürünü aldığınız zaman montaj ekibi evinizi ziyaret ediyor. Ücretsiz bir şekilde montajı tamamlanan A101 çalışma masası kullanıma anında hazır oluyor. Üstelik üzerinde çizik veya çatlak olan masaları koşulsuz şartsız anında geri iade etme şansınız bulunuyor. Çalışma masasını isterseniz şubelerden sipariş verebilir, isterseniz de internet üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. İki platform için de 3 aya varan taksit seçenekleri mevcuttur.

50.00 TL’lik fiyatıyla gelen bu ürünü almanızı tavsıze ederız.

 

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[2 oy, 5 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !