Kampanya 6-7 Ağustos 2016 tarihleri arasında A101, Defacto ve English Home mağazalarında Garanti Bankası POS’undan Bonus kartlarla yapılacak 40 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
Kampanya müşteri bazındadır. Kampanya kapsamındaki alışveriş tutarının %10’u kadar bonus kazanılır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
Kampanya kapsamında aynı gün aynı mağazada/web sitesinde yapılacak alışverişlerin sadece ilki ödül kazandırır.
Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir.
BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus; ParaCard’lar dahildir. Bonus business ve sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan bonus 11 Ağustos 2016 tarihinde kartlara yüklenecektir. 20 Ağustos’a kadar kullanılmayan bonus, 21 Ağustos 2016’da geri alınacaktır.