A101 Kitaplık 4 Raflı İnceleme ve Yorum

0
188

A101 Kitaplık 4 Raflı İnceleme ve Yorum

Haftalık olarak çeşitli ürün temini yapan A101 marketi bu hafta da özel olarak 4 raflı bir kitaplık ile karşımıza çıkıyor. Bu rafı kitaplık olarak kullanabileceğiniz gibi banyo ve salonda çeşitli amaçlar ile de kullanabileceksiniz. Beyaz rengi ve estetik duruşu ile dekorasyon meraklısı olan kişilerin işini fazlasıyla görecektir. A101 kitaplık üzerinde bulunan raflar birbirine vidalar ile montajlanıyor olup sağlamlık konusunda üstün bir başarı sağlanıyor. En ağır eşyalarınızı bile koysanız herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. Çocuklarınızı sevindirmek için veya dekorasyon amacı ile kullanmak için almak isteyenlerin cebini yakmadan, uygun fiyat ile alabilecekleri en iyi ürün diyebiliriz. Üstelik avantajları bununla bitmiyor.

A101 marketleri üzerinden alacak olduğunuz kitaplığın montajını da A101’in anlaşmalı olduğu ustalar yapmaktadır. Dolayısı ile montaj için hiçbir şekilde ek ücret ödemeyeceksiniz. Kitaplığı ister kapaklı isterseniz de kapaksız bir şekilde kullanabilirsiniz. Montaj esnasında nasıl kullanmak istediğinizi ekibe bildirdiğiniz takdirde montaj size göre yapılacaktır. İş sonunda ise dolabınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan jelatini sayesinde ürün depolarda beklerken herhangi bir şekilde pislik, toz veya kir almayacaktır. Temizlik işinden de kurtaran harika görünüme sahip kitaplık için stoklar sınırlıdır. Türkiye genelinde tüm mağazalara ulaştırılacak olan A101 kitaplık şubelerin müşteri oranına göre stoklara eklenecek. Size yakın olan şubede bitme durumunda ise en yakın şubeden stok olması durumunda talepte bulunabileceksiniz.

Ürün Ölçüleri :

Ürün ölçüleri: 45x162x20 cm
Üretim Yeri: Türkiye

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[1 oy, 5 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !