A101 Raflı Çok Amaçlı Dolap İnceleme ve Yorum

0
232

A101 Raflı Çok Amaçlı Dolap İnceleme ve Yorum

Evinizin herhangi bir köşesinde kullanmak için dolap ihtiyacı olanları sevindirecek bir haber de A101’den geliyor. Stoklarına ekledikleri A101 raflı çok amaçlı dolap 4 raflı çok amaçlı dolap sayesinde işinizi rahat bir şekilde görebileceksiniz. Üstelik rahat kullanımı, geniş ve yüksek rafları ile istediğiniz tüm eşyalarınızı koyabileceksiniz. Koyduğunuz eşyaları da dolabın kapakları sayesinde gizleyebileceksiniz. Özellikle banyo ve yatak odaları için kullanışlı olabilecek bu dolaba uygun fiyattan sahip olabilirsiniz. Üstelik 3 aya varan kredi kartına taksit seçenekleri de bulunuyor. Çoğu bankaların kredi kartları ile anlaşma sağlanmış olup 3 aylık taksit için maksimum 7 TL komisyon alınmaktadır. Durumu olmayanlar veya bir anda elinden fazla ücret çıkarmak istemeyenler de bu yola başvurabilirler.

Ürünün montajını A101 anlaşmalı olduğu ustalar ile beraber yaptıracaktır. Şubelerden alımlarda ürün 3 ila 4 gün içerisinde kargoya verilecek ve adresinize kadar bırakılacak. Ürünü bırakan ekip aynı zamanda 4 raflı çok amaçlı dolabın kurulumunu da gerçekleştirecek. Dileyen kişiler kurulumu kendisi de yapabilir fakat işi uzmanlara bırakmak en iyisidir. 60x140x40 santimetre boyutlarında olan dolabınızı evin uygun bir köşesine yerleştirebilirsiniz. Üretim yeri ise Türkiye olan muhteşem görünüme sahip dolabın fiyatı Türkiye’de üretildiğinden dolayı oldukça düşüktür. İnternet üzerinden satın alacak kişiler için 101 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz olduğu için kargo ücreti de ödemeyeceklerini belirtelim. Ürünü hem mağaza hem de şubelerden teslim alabilirsiniz. A101 raflı çok amaçlı dolap ihtiyacı olanların stoklar tükenmeden acele etmesi gerekmektedir.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[3 oy, 5 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !