Algidayla Gülümse Bedava Dondurma

0
3710

Algidayla Gülümse

Bedava Dondurma

 

Algidaylagulumse.com

Adresine Girin

Telefonunuzu Yazın

Ardından Gelecek Onay Kodunuzu Girin

Migros’lardan Alabileceğiniz

Bedava Dondurmayı Kazanın

 

Kısa Bilgiler;

  • Kampanyaya mobilden katılabilirsiniz.
  • Günde 1 tane telefon numarası ile 1 dondurma alma hakkınız bulunuyor.

Kısa Detaylar;

  • Kampanya 10 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bedava dondurmanızı Migroslardan Money Club kartınızla veya Migros Mobil uygulamasında “Profil”e ardından “Kartına Kampanya Tanımla”ya basarak çıkan hediye dondurmayı money club kartınıza tanımlayarak alabilirsiniz.
  • Verilen şifreler ile Migros mağazalarından her 24 saat içinde her müşteri kendi hesabından en fazla 1 adet ürün alımı yapabilecektir. Hediye ürün alımının ardından 24 saat geçmeden kullanılan yeni şifrelerle hediye ürün alınamayacak ve şifre bir daha kullanılamayacak şekilde bloke olacaktır. 24 saati kontrol etmek tüketicinin sorumluluğunda olup, şifrenin kullanılamaması durumunda Migros ve Unilever sorumluluk kabul etmeyecektir.
  • Verilen şifreler, kampanya süresi boyunca geçerli olacaktır. Kampanyaya hileyle katılarak haksız kazanç sağladığı tespit edilen katılımcıların kampanyaya katılımları engellenebilir.
    Kampanyadan yalnızca kayıtlı Money Club Kart kullanıcıları yararlanabilir. Bir Money Club Kart hesabı ile en fazla 30 alışverişte indirimli ürün alımı gerçekleştirilebilir.

 

Swarm Kampanyası

iOS, Android veya Windows online uygulama indirme merkezlerinden mobil cihazlarına (telefon, tablet bilgisayar, vb.) yükledikleri Swarm uygulamasında, kampanya hashtag’i (# etiketi) olan “#AlgidaylaGülümse” ile lokasyon paylaşımı yapıldığında Algida mobil sayfasına veya masaüstü sayfasına yönlendirilecek, cep telefonlarına gönderilecek olan aktivasyon kodunu girdiklerinde ‘Tebrikler! Bedava Algida’nı Aşağıdaki Kod ile Migros’tan Alabilirsin’ ekranına yönlendirilecek ve bu ekranda bildirilen 8 haneli nümarik şifresini ve sahip olduğu Money Club Kart’ını ibraz etmek suretiyle Kampanya kapsamında yer alan ürünlerden uygulama tarafından rastgele belirlenen bir adedini Kampanya tarihleri arasında Migros T.A.Ş.’nin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Migros, 5M Migros, Migros Jet, Tansaş veya Macrocenter mağazalarından (“Migros”) hediye olarak alma hakkı kazanacaktır.

 

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !