BİM Halı Örtüsü İnceleme ve Yorum

0
168

BİM Halı Örtüsü Detaylı İnceleme ve Yorum

BİM zincir mağazası bildiğiniz üzere sık sık düzenlediği kampanyalar ile gündeme oturmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz gıda ürünlerinden ev ürünlerine kadar her şeyi haftalık olarak yeni stoklar ile birlikte bulabiliyorsunuz. Bu kapsamda BİM marketlerinde halı örtüsü ürününü satın alabileceksiniz. %75 pamuk, %25 polyester malzemeleri ile yapışmış olan halı örtüsü sizlere sağlıklı bir yaşamın da kapılarını açmaktadır. Ayağınızın temas edecek olduğu zemin oldukça sağlıklı ve kanserojen maddeler içermeyen bir üründür. Dolayısı ile evinde çocuk sahibi olan kişiler de gönül rahatlığı ile bu hali örtüsünü kullanabilecek. Çocuk sağlığına önem veren kişilerin satın aldığı malzemelere çok dikkat etmesi gerekmektedir. Fakat alacağınız bu hali örtüsünde gözünüz sağlık açısından arkada kalmasın. BİM halı örtüsü sayesinde hem eviniz şık gözükecek hem de dekorasyon ürününe fazladan para vermemiş olacaksınız.

Sağlık açısından olumlu sonuçlar veren BİM halı örtüsü aynı zamanda cep yakmayan bir üründür. 200 x 300 santimetre boyutlarına sahip bir halıdır. Eğer kullanacağınız alana büyük bir halı ise ve desenini çok beğendiyseniz halıyı kestirmeniz mümkündür. Kesildiği takdirde kumaşında herhangi bir bozulma, malzemeden kayıp gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. Desenler kesilmeye uygun olarak halının üzerine işlenmiştir. Halının kullanımı ise banyo, mutfak, yatak odası, balkon ve çeşitli yerler için oldukça uygundur. Renk ve desenleri sayesinde evinizde bulunan eşyalara uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz.

37,90 Tl fiyatı ile sondakikaindirimi.com olarak fiyatı uygun ve tavsiye ediyoruz.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[1 oy, 5 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !