BİM Telefon Kampanyası 2019 İnceleme ve Yorum

0
259

BİM LG K9 CepTelefon Kampanyası 2019

BİM marketlerinden yararlanabileceğiniz teknolojik ürünler arasında cep telefonları da yer almaktadır. Akıllı telefonların yanı sıra teknolojiye ayak uyduramayan kişiler için de tuşlu telefonlar stoklara eklenmektedir. BİM telefon kampanyası 2019 yılında hız kesmeden devam etmektedir. 2019’a yeni girmiş olmamıza rağmen 10’un üzerinde telefon kampanyası ile herkesi telefon sahibi yapmıştır. Telefonlar Samsung, Vestel, Alacatel gibi ünlü markaların telefonlarıdır. Telefonları satın aldığınız zaman 2 yıllık garantisi yine markanın Türkiye servisi tarafından sağlanmaktadır. Herhangi bir teknik arıza durumunda yetkili servisi arayarak telefonunuzu garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak tamirini sağlayabilirsiniz. Arızanın garanti kapsamında olması durumuna da dikkat edilmesi gerektiğini belirtelim.

Günümüzde artık bilgisayarlar yerine akıllı telefonlar tercih edilmektedir. Kişiler bilgisayardan yaptıkları işleri gelişen teknoloji sayesinde akıllı telefonlar aracılığı ile de yapabilmektedir. Akıllı telefonlar günümüzde hızla yaygınlaşıyor olup, genç kişilerden yaşlı kişilere kadar kullanım kapsamı oluşturuyor. Durum böyle olunca akıllı telefon sahibi olmayan kişiler uygun fiyattan telefon arayışına giriyor. BİM telefon kampanyası 2019 yılında bu ihtiyaca yönelik çeşitli akıllı telefonları da stoklarına ekliyor. Üstelik sattığı telefonlarda kredi kartına taksit seçeneği sunuyor. Böylece yüklü miktardaki ücretleri bir anda elinizden çıkarmak yerine taksit taksit ödeyebiliyorsunuz. Ay içerisinde çeşitli segmente sahip olan telefonlar orta düzey ve ileri düzey kullanıcıları için uygun olabiliyor. Eğer akıllı telefon ile yeni tanışacak biri iseniz başlangıç telefonlarına yönelmeniz yerinde olacaktır.

İNCELEME ve Yorum

Orta bütceli akıllı telefonları pıyasaya sunan LG bu sefer BIM mağazalarında müşterileri ile buluşmaktadır. Pıyasa da alınabılecek akıllı telefonlar da uygun bütçeli telefon olarak gozukmektedır.

Teknik Özellikler

İşlemci: 1.4 GHz Quad-Core

Ekran: 5.0 inç HD On-cell Touch (1280 x 720 / 294ppi)

Hafıza: 2GB RAM / 16GB ROM / microSD (32GB’a kadar)

Kamera: Arka 8MP / Ön 5MP

Pil: 2,500mAh (çıkartılabilir)

İşletim Sistemi: Android 7.1.2 Nougat

Boyut: 146.3 x 73.2 x 8.2mm

Ağırlık: 152g

Ağ: LTE / 3G / 2G

Bağlantı: Wi-Fi (802.11 b, g, n) / Bluetooth 4.2 / USB 2.0 Type B

Renkler: Siyah

Diğer Özellikler: FM Radyo / El Hareketiyle Çelim/ Capture Plus /

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[2 oy, 5 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !