BP’de 25TL Bonus

0
1094

Bonus kartınız ile 16 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018 tarihleri arasında bonus üyesi BP istasyonlarında; BonusFlaş ile BP’de Araçta Ödeme sistemine dahil BP istasyonlarında akaryakıt alımlarında (otogaz ödemeleri hariçtir) Bonusflaş BP Araçta ödeme üzerinden yapılan toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL Bonus.

Bu kampanya için katılım yapmanıza gerek yoktur.

Kısa Detaylar;

 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 25 TL Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonus, 20 Aralık 2018 – 31 Aralık 2018  tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilir.
 • 1 Ocak 2019 tarihine kadar kullanılmayan bonus puanlar/indirimler silinecektir.
 • Kazanılan bonuslar 250 TL’ye ulaştıran son harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir. Kampanyaya, Garanti Bonus, Flexi, Money, Bonus Business ve Easy kredi kartlar dahildir.
 • Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, diğer bankalara ait bireysel ve ticari Bonus kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile BP’de Araçta Ödeme sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Vadeli taksit ve/veya bonus kullanarak yapılacak ödemeler, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla kampanyaya katılan BP istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden veya BonusFlaş uygulaması Kart Bilgileri menüsü üzerinden ulaşılabilir.
 • BP’de Araçta Ödeme’nin kullanılabileceği BP istasyonlarını, BonusFlaş aplikasyonunda yer alan Ödemeler menüsünde yer alan BP’de Araçta Ödeme ekranında sağ üstte bulunan (i) butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

BP’de Araçta Ödeme Nasıl Kullanılır?

 1. İstasyondaki görevliye akaryakıt ödemenizi BonusFlaş’la yapacağınızı söyleyin
 2. Ödemeler menüsünde BP’de Araçta Ödeme ekranından ödeme yapacağınız kartı seçin
 3. İstasyonda her pompanın üzerinde bulunan İstasyon No ve Pompa No’yu girin
 4. Depo Tam Dolum’u ya da Tutar Girerek Dolum’u seçip istediğiniz tutarı girin, ardından Garanti Dijital Parolanız ile onaylayın
 5. İşlem sonrasında BonusFlaş’ın gönderdiği bildirimle tamamlanan ödemenizi kolayca takip edin.
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !