Defacto mağazaları ve Defacto.com.tr’de 14 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti bonus kredi kartları ile  150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Defacto Bonus.

Defacto.com.tr

Kısa Detaylar;

  • 30 TL Defacto Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Defacto Bonus kazanabilir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Defacto Bonus’lar 03 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Defacto mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 30 TL Defacto Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Paracard Bonus, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından Defacto için “EVET DEFACTOBONUS” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ticari kart kullanımları Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Defacto Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 30TL Defacto Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.