Ebebek’te 25TL Worldpuan

-

EBebek’te Worldcard’a özel 7-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında tek seferde 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 20 TL Worldpuan. Yapı Kredi Cüzdan ile kampanyaya katılımda ek 5 TL, toplamda 25 TL Worldpuan.

Ebebek.com

Kısa Detaylar;

 •  Kampanya müşteri bazında olup, her müşteri bir kez kampanyadan yararlanabilir ve en fazla 25 TL Worldpuan kazanılabilir.
 • Kazanılan Worldpuan’lar 14 Eylül 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. 25 Eylül 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kazanılan ek 5 TL Worldpuan 21 Eylül 2017 tarihinde yüklenecek olup, 3 Ekim 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
 • Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi Worldcard sahipleri Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından veya EBEBEK boşluk kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e, Albaraka Worldcard sahipleri EBEBEK boşluk AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e, Anadolubank Worldcard sahipleri EBEBEK boşluk  AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e, Vakıfbank Worldcard sahipleri EBEBEK boşluk kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndererek kampanyaya katılabilir.
 • Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecek olup, ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyaya ebebek mağazaları ve ebebek.com online satış kanalı dahildir.
 • Pre ve 1 numaralı mamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Ticari amaçlı olarak yapılan toplu alımlarda kampanyadan yararlanılamaz. Tüm kampanyalar farklı bebeveynlerimizin yararlanması amacıyla yapılmaktadır. Ticari amaçlı verilen siparişlerin gönderimi yapılmayacaktır.

Ayrıca;

E-Bebek’te 13 Ağustos 2017 tarihine kadar;
Tüm ıslak havlu çeşitlerinde,
Seçili bebek bakım ürünlerinde,
Tüm beslenme gereçlerinde,
Tüm deniz ürünlerinde,
Tüm Baby&Plus güvenlik ürünlerinde %30 indirim,
Seçili ürünlerde ve araç gereç ürünlerinde %30-%40-%50 indirim,

Seçili tekstil ürünlerinde %50-%70 indirim

Kampanyaları da var.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Dakika İndirimler

A101 Hafta Sonu İndirimi (Haftanın Yıldızları) (Güncel 2019)

Güncel Aktüel Kataloglar İçin Tıklayın   Haftanın yıldızları yazımız her cuma saat 17:00 civarı güncellenmektedir. Tüm haftalık aktüel için yukarıdaki linke tıklayın.