Enpara ile Trendyol’da 20TL İndirim

0
567

Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile 1-31 Mart 2018 tarihleri arasında ‘Ayın Enparalı’larına Trendyol’dan tek seferde ilk 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim.

Kısa Detaylar;

  • Kampanya Trendyol.com veya mobil uygulaması üzerinden yapılan alışveriş için geçerlidir.
  • Kampanyadan yalnızca Mart ayında ‘Ayın Enparalısı’ olan müşteriler yararlanabilir. Mart ayı içinde, ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında alışveriş yapan, ancak Mart ayı içinde (alışveriş yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
  • Ay içinde yaptığınız harcamaya ait iadeniz 6 Nisan 2018’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. İade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
  • Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !