Gittigidiyor’da BKM Express ile 30TL İndirim

0
1373

Gittigidiyor mobil uygulamasına özel 6 – 20 Kasım 2018 tarihleri arasında BKM Express ile tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL indirim.

Gittigidiyor.com

Kısa Detaylar;

  • İndirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümü ve BKM Express uygulaması telefonunuza yüklü olmalıdır.
  • Kampanyadan ilk 5000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
  • Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için GittiGidiyor ve BKM Ekspress üyesi olmak gerekmektedir.
  • Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
  • Kampanyaya hediye çeki, Video, Oyun ve Konsol, emlak, altın, ziynet, mücevher, takı, saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerindeki ürünlerde geçerli değildir.

Ayrıca 15 Kasım 2018 tarihine kadar Axess ile 100TL Chip Para,  31 Aralık 2018 tarihine kadar Cepteteb ile Gittigidiyor’da %20 İndirim kampanyası da var.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !