Gittigidiyor’da Maximum ile 75TL Maxipuan

0
7236

Gittigidiyor’da Maximum kartınız ile 1-15 Ocak 2019 tarihleri arasında tek seferde peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 75 TL MaxiPuan.

Gittigidiyor.com

Kısa Detaylar:

  • Kampanyaya Maximum Mobil uygulamasından katılabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil olan kartlar; İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli),İş Bankası Bankamatik Kartları, sanal kartlar kampanyaya dahildir. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
  • Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler; Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler.
  • Kampanyaya dahil olmayan kategoriler: Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler.
  • İptal iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya müşteri numarası bazındadır ve en fazla 75TL MaxiPuan kazanabilir.
  • Kazanılan MaxiPuan’lar 31 Ocak 2019 tarihine kadar kartınıza yüklenecek olup 10 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.

 

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.