Ana Sayfa Mobil Operatör Turkcell Turkcell Bip'ten Gençlere Bedava 2GB İnternet

Turkcell Bip’ten Gençlere Bedava 2GB İnternet

-

30 Haziran 2018 tarihine kadar

25 yaş ve altındaki Turkcell müşterileri için

Turkcell BiP mobil uygulamasında bulunan

“GNÇ” Kanalı’nı takip edin

Haftalık 2GB internet kazanın

 

Kısa Detaylar;

  • Kampanya süresi boyunca 1 kez hediye internet faydasından yararlanılabilir.
  • Paket kapsamındaki internetin ücretlendirme periyodu faturasız için 100 kb, faturalı 1kb’dir.
  • Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da haftalık paket süresi bittikten sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Son Dakika İndirimler

English Home’da 30TL Bonus

Englishhome.com.tr'de  1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında GarantiPay ile Tek Seferde 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL bonus. Englishhome.com.tr   Kısa Detaylar; Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL...

N11’de 75TL Bonus