GNÇ’liler Boyner’e geliyor, %70’e varan indirime ek, 150 TL ve üzerine 30 TL indirim

KAMPANYA KOŞULLARI

1) Kampanyadan bireysel aktif 26 yaş altı müşterilerimiz faydalanabilir.
2) Kampanyadan yararlanmak için şifre sadece GNÇ mobil uygulamasında.
3) Kampanya 8-14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
4)Kampanya kapsamında GNÇ’liler Boyner, Boyner Sports, YKM, YKM Sports mağazalarında ve www.boyner.com.tr’de yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişte %70’e varan indirime ek 30 TL indirimden yararlanacaklardır.
5) GNÇ üyelerine 30 TL indirim şifreleri Turkcell tarafından sunulacaktır.
6) GNÇ üyeleri aldıkları şifreyi Boyner ve YKM mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek ya da www.boyner.com.tr’de ödeme sayfasındaki indirim kuponu alanına şifreyi girerek, kampanyadan yararlanırlar.
7) Şifreler tek kullanımlıktır, şifreler 14 Şubat’a kadar geçerlidir.
8) Kampanyadan bir kişi bir kez faydalanabilir.
9) Bir faturada bir şifre kullanılabilir.
10) Şifreler kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
11) Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.
12) 30 TL indirim;  BSSD, Boyner Outlet, YKM Outlet, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, YKM Hediye Kart ve Boyner Gift Card alımında, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, elektrikli reyonları, kitap/dergi, kırtasiye ürünlerinde, Barbie ve Hot Wheels’te, Maderia puf  ürünlerde, Boyner College, Boyner Yayınları, Ev reyonlarında (Boyner Evde ve YKM Home hariç ), ay sonu elektrikli kampanyasında, All Dergisi alışverişlerinde, kozmetik ve aksesuarda geçerli değildir.
13) Kampanyadan yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
14) Bu kampanya başka kampanyalarla ve Hopi kampanyaları ile birleştirilemez.
15) Kampanya kapsamında, süresinde ve ürünlerde değişiklik yapma hakkı Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve Turkcell’de saklıdır.

Boyner.com.tr