Her yıl sonuna doğru büyük bir merakla beklenen Gratis Yılbaşı İndirimi nihayet yayınlandı. Yine makyaj malzemelerinden kişisel bakım ürünlerine, parfümlerden saç bakım ürünlerine %50’ye varan indirimler, 3 al 2 öde kampanyalarıyla Gratis sizi yeni yıla girerken yapacağınız alışveriş ile kendinizi daha mutlu etmenizi sağlayacak gibi gözüküyor.

Gratis Yılbaşı İndirimine ait indirim katalogu yıl sonuna kadar devam edecek. Kampanya tüm Gratis mağazalarında 20-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli. Bilindiği üzere henüz Gratis online alışverişe açılmadı. Alışveriş yapmak için en yakın Gratis Mağazasına gitmeniz gerekiyor. Gerçekleşecek ek indirimler içinse Gratis Kartınızın olması da mutlaka gerekli. Kartınız yoksa bu ekstra indirim kampanyalarından maalesef yararlanamazsınız. Ayrıca ürün alımlarında 5 adet alım stok sınırı bulunuyor. Mağazalardaki kalabalık ve kuyruk oluşumları, aradığınız ürünlerin kalmaması gibi durumları yaşamak istemiyorsanız (satılan ürünlerin sayısı da mağazalarda sınırlı olduğu için) almak istediklerinizi en kısa sürede almanızda fayda var. Yılbaşı indiriminde The Balm, Sleek, Wet n Wild, Eklips, Cettua, Splat, Himalaya, Dirty Works, Benri gibi sadece Gratis’te satılan ve çok sevilen markalarda da büyük indirimler bulunuyor. 1 alana 1 bedava kampanyası bu kampanyada yok. Sadece 3 al 2 öde kampanyası yer almakta.

Gratis Yılbaşı İndirimine ek olarak İş Bankası Maximum kartınız varsa (banka kartı da kampanyaya dahil) 31 Aralık 2018 tarihine kadar 120 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Maxipuan kazanarak daha karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu kampanyanın detaylarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gratis yılbaşı indirimi ne zaman? Gratis Yılbaşı indiriminde %50 indirimler, 1 alana 1 bedava indirimler neler? Gratis’te yeni yıla özel indirim detayları neler? Tüm cevaplar katalogda şu şekilde:

 

Kampanya 20-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli. Bu kampanya boyunca gratis kart ile puan kazanımı olmuyor.