Ikea’da Dekorasyon Alışverişine 25TL Hediye Çeki

0
2496

Ikea‘da

16 Aralık 2018 tarihine kadar

75 TL ve üzeri dekorasyon ürünleri alışverişine

25 TL hediye çeki.

Ikea.com.tr

 

İnternet Mağazasından yapılan alışverişlerde kazanılan hediye kuponlar, yalnızca İnternet Mağazasında kullanılabilmektedir. Mağazalarda kazanılan hediye çekleri, İnternet Mağazasında geçerli değildir.

 

Mağaza Koşulları
75 TL’lik Dekorasyon ürünleri alışverişine 25 TL Hediye Çeki Kampanyası’na konu olan “Kart”, 16 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018 tarihleri arasında IKEA Aile Kart kullanılarak tek seferde ve tek faturada Katma Değer Vergisi (KDV) dahil 75 TL ve katları tutarında IKEA Türkiye Mağazaları’ndan yapılan Dekorasyon ürünleri alışverişleri neticesinde KDV dahil her 75 TL için, KDV dahil 25 TL olarak kazanılır.
“Kart” yalnızca tek fatura içerisindeki kampanya tarihlerindeki IKEA Aile Kart kullanılarak kampanyaya konu olan KDV dahil
75 TL ve katları tutarındaki Dekorasyon ürünleri/ürün alışverişleri üzerinden kazanılır. Aksi takdirde, fiş/faturaların birleştirilmesi suretiyle “Kart” kazanılamaz.
Alışveriş karşılığı hak edilen “Kart” yalnızca ilgili alışverişin yapıldığı IKEA mağazasından “Kampanya Geçerlilik Süresi”nce teslim alınabilir, “Kart” kullanımı için böyle bir sınırlama yoktur “Kampanya Hediye Kart’ın Son Kullanma Tarihi”ne kadar, tüm IKEA mağazalarından kullanım gerçekleştirebilir.
Kazanılan “Kart” tutarı, üzerinde kampanya isminin bulunduğu kampanya kartına yüklenir, müşteriye ait olan IKEA Aile Kart’a yükleme yapılmaz.
Kampanyadan, IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler yararlanabilir ve fatura IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler adına düzenlenir.
Şahıs/ticari şirketlerin sahip olduğu IKEA Kurumsal Kart ile yapılacak kurumsal satışlarda ise, “Kart” kazanımı sağlanabilir ancak Kurumsal Kart Avantajları (İndirim, Nakliye vb.) ile “Kart” avantajları aynı anda kullanılamaz, iki avantajdan biri tercih edilmelidir.
“Kart” hakkı kazanımı için, satış fişi ve/veya bilgi fişi aslının ibrazı şarttır. Suret, fotokopi, aslı gibidir kopya vb. evraklar üzerinden işlem yapılmayacaktır.
“Kart” internet üzerinden yapılan alışverişlerde, gıda, restoran, ürün toplama bankosu, nakliye ve montaj kasalarında kullanılamaz.
İşbu kampanya kapsamında verilen “Kart”, teslim edildiği tarihten bir gün sonra geçerli olacak olup, “Kart”ın son kullanma tarihi 16 Ocak 2019’dir.
Hangi sebep ile olursa olsun, “Kart” ancak müşteriye imza karşılığında teslim edildiği günün ertesi günü aktive olacaktır.
“Kart” hamiline düzenlenmiştir. Kaybedilmesi durumunda herhangi bir sorumluluk kabul edilemez, yerine yenisi verilmez. “Kart”ın kampanya sonuna kadar saklanması ve kullanılması ile ilgili tüm sorumluluk müşteriye aittir.
“Kart” paraya çevrilemez.
“Kart” sadece tek fiş/fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir, bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. Aynı “Kart” sadece tek alışverişte kullanılabilir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
“Kart” kazanan müşterilerin, “Kart” tutarını aşan alışverişlerde, aşan kısmını müşteri ödemekle yükümlüdür. “Kart” sahibinin kullanacağı “Kart” tutarının, yapacağı alışveriş tutarından daha fazla olması halinde, MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş. (MAPA A.Ş.) tarafından “Kart”ın kullanılmayan kısmı için “Kart” sahibine para iadesi yapılmaz ve/veya işbu tutar başka alışverişlerde kullanılamaz ve/veya artan kısım için ayrı bir “Kart” ve/veya Hediye Çeki düzenlenmez.
“Kart” üçüncü şahıslara satılamaz, borca mahsuben takas konusu yapılamaz.
“Kart” en geç kampanya bitim tarihini müteakip 7 (yedi) gün içinde kampanya alışverişinin gerçekleştirildiği IKEA Türkiye Mağazaları’ndan teslim alınmalıdır. Kampanya bitiş süresini 7 (yedi) günden fazla aşan süreler için geriye dönük “Kart” talepleri kabul edilmeyecektir.
Kampanya süresince yapılan alışverişte satın alınan ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda, kampanya kapsamında düzenlenen ve müşteriye teslim edilen “Kart” da müşteri tarafından iade edilecektir. “Kart”ın müşteri tarafından iade edilmemesi/edilememesi halinde, iade edilmesi gereken “Kart” bedeli kadar tutar iade bedelinden düşülecektir.
Üçüncü şahıslara satış yapmak amacı ile alışveriş yaptığı tespit edilen IKEA Aile Kart / IKEA Kurumsal Kart üyeleri kampanya şartlarını sağlamış olsa ve Kart almış olsalar dahi, yapılacak incelemeler neticesinde bu amaçla yapılmış olduğu tespit edilen alışverişlere istinaden kazanılan Kartlar iptal edilecektir. Katılımcılar bu durumu peşinen kabul etmiş sayılır.
“Kurumsal Hediye Çek”leri ile yapılan alışveriş tutarları üzerinde “Kart” hak ediş hesaplanamaz.
Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.

İnternet Mağazası Koşulları
75 TL’lik Dekorasyon ürün alışverişlerine 25 TL İndirim Kuponu Fırsatı kampanyasına konu olan ve sadece İnternet Mağazasından kazanılan “İndirim Kupon Kodu”, 16 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018 tarihleri arasında tek seferde ve tek faturada Katma Değer Vergisi (KDV) dahil, nakliye ve varsa montaj bedeli hariç sadece İnternet Mağazasında geçerli KDV dahil 25 TL “İndirim Kupon Kodu” olarak kazanılır.
“İndirim Kupon Kodu” sadece tek fatura içerisindeki kampanya tarihlerindeki kampanyaya konu olan 75 TL ve katları tutarındaki Dekorasyon ürünü alışverişleri üzerinden kazanılır. Aksi takdirde fiş/faturaların birleştirilmesi suretiyle “İndirim Kupon Kodu” kazanılamaz.
“İndirim Kupon Kodu” gıda, restoran, ürün toplama bankosu, nakliye ve montaj kasaları da dahil olmak üzere IKEA mağazalarından yapılan alışverişlerde ve İnternet Mağazasından satılan montaj hizmeti ve mutfak ölçüm hizmetinde kullanılamaz.
İşbu kampanya kapsamında e-posta adresinize gönderilecek “İndirim Kupon Kodu”, gönderim gününden itibaren 16 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir. “İndirim Kupon Kodu” paraya çevrilemez.
Her bir “İndirim Kupon Kodu” sadece İnternet Mağazasından üye girişi yaparak yapılacak nakliye bedeli hariç minimum 25 TL’lik tek alışverişte ve gönderildiği e-posta kullanıcısı tarafından kullanılabilir, farklı kişiler tarafından veya bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz.
İşbu kampanya kapsamında kazanılan indirim kupon kodları alışverişlerde birleştirilerek kullanılabilir. Ancak farklı kampanyalardan kazanılan İndirim Kupon Kodlarıyla birleştirilemez.
İndirim Kupon Kodu” kazanan müşterilerin, “İndirim Kupon Kodu” tutarını aşan alışverişlerde, aşan kısmını müşteri ödemekle yükümlüdür. “İndirim Kupon Kodu” sahibinin kullanacağı “İndirim Kupon Kodu” tutarının, yapacağı alışveriş tutarından daha fazla olması halinde, alışverişi tamamlanamaz.
“İndirim Kupon Kodu” üçüncü şahıslara satılamaz, borca mahsuben takas konusu yapılamaz.
“İndirim Kupon Kodu” siparişiniz hazırlanıp, faturası kesildikten sonra IKEA İnternet Mağazası tarafından siparişinizde yer alan e-posta adresinize gönderilecektir.
Kampanya süresince yapılan alışverişte satın alınan ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda, kampanya kapsamında düzenlenen ve müşteriye gönderilen “İndirim Kupon Kodu” sistem tarafından iptal edilecektir. “İndirim Kupon Kodu”nun iptal edilmemesi/edilememesi halinde, “İndirim Kupon Kodu” bedeli kadar tutar iade bedelinden düşülecektir.
“İndirim Kupon Kodu”nun kazanılması için gerekli olan toplam alışveriş tutarı hesaplanırken “İndirim Kupon Kodu” ile yapılan ödemeler dikkate alınmaz.
Müşterilerin “İndirim Kupon Kodu” kullandıkları siparişler üzerinden yeniden kupon kazanım hakları olmayacaktır.
Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !