Ikea’da Mobil Uygulama İle 100TL İndirim

0
209

IKEA Mobil Uygulamadan

18 Ocak – 11 Şubat 2019 tarihleri arasında

1000 TL veya üzeri alışverişe

Sepette Anında 100 TL İndirim

Ikea.com.tr

 

Kısa Detaylar;

  • Sepetinizdeki KDV dahil, nakliye, montaj ve bugün teslimat ile randevulu teslimat ek kargo hizmetleri hariç 1.000 TL veya üzeri alışverişlerinize, sepet sayfasında KDV dahil 100 TL anında indirim uygulanacaktır.
  • Her bir sipariş için kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 100 TL’dir.
  • Kampanya tek fatura içinde yapılacak olan alışverişlerinizde geçerli olup siparişlerin birleştirilmesi suretiyle kampanyadan faydalanılamaz.
  • Kampanyadan faydalanmak için IKEA Mobil uygulaması ile alışveriş yapılması gerekmektedir.
  • Bu kampanya ile kupon kampanyaları birleştirilebilir. Kampanyadan yararlanmak için gerekli olan toplam alışveriş tutarı hesaplanırken “İndirim Kupon Kodu” ile yapılan ödemeler dikkate alınmaz. Kupon kullanımı sonrası kampanyadan yararlanabilmek için sepetinizdeki ürün tutarı KDV dahil 1.000 TL olmak zorundadır.
  • Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte ürünler iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan ürün tutarının KDV dahil 1.000 TL altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayıp, iade tutarından indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.

Mobil Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın;

Google Play

App Store

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !