Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından 1 Ocak-14 Şubat 2019 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize, yine Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından akaryakıt harcamalarında kullanılmak üzere 30 TL MaxiPuan.

Kısa Detaylar:

1. Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
2. Kampanyaya Maximum Mobil Uygulamasından veya “BP” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
3. Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
4. MaxiPuanlar 19 Şubat 2019 tarihinde karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 3 Mart 2019’dir.
5. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecektir.
6.Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı BP istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
7.Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
8.Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
9.Kampanyadan MercedesCard, Maximiles ve Bankamatik Kartı ile de yararlanılabilir.
10.Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
11.Kampanyaya dahil işyerleri; liste için tıklayın