Ana Sayfa Banka Kredi Kartı Maximum Maximum Mobil ile Sinema Bileti 1 Alana 1 Bedava

Maximum Mobil ile Sinema Bileti 1 Alana 1 Bedava

-

Maximum Mobil uygulamasından ​7 – 24 Haziran 2018 tarihleri arasında Maximum Kredi Kart’ınız ile ilk Cinemaximum sinema bileti alımına 1 adet Cinemaximum sinema bileti hediye.

Kampanyadan yararlanmak için; Maximum Mobil Uygulamasından kampanyaya katılarak yine Maximum Mobil uygulamasından Cinemaximum bileti alınması gerekmektedir.

Kısa Detaylar;

  • Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Hediye sinema bileti, kampanya bitiş tarihi itibariyle 7 iş günü içinde karta yüklenecek ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Sinema biletlerinin geçerlilik süresi yükleme tarihinden itibaren 45 gündür. 45. günün sonunda kullanılmayan biletler silinecektir.
  • Hediye sinema bileti tüm Cinemaximum’larda IMAX ve IMAX 3D filmler dâhil tüm seanslarda geçerlidir. VIP Salon, 4DX ve D-Box filmlerde geçerli değildir.
  • Bir müşteri kampanyadan ilgili dönem içerisinde 1 kere yararlanabilir ve azami 1 kişilik Cinemaximum sinema bileti kazanabilir.
  • Hediye sinema bileti müşteri numarası altında kayıtlı tüm kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile kullanılabilmektedir.
  • Hediye biletin kullanımı yalnızca Cinemaximum gişelerinden ve POS cihazı üzerinden yapılabilmekte olup, bilet alımı öncesinde gişe görevlisine kart üzerinde yüklü olan sinema bileti kodunun kullanılacağına dair bilgi verilmesi yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Dakika İndirimler

English Home’da 30TL Bonus

Englishhome.com.tr'de  1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında GarantiPay ile Tek Seferde 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL bonus. Englishhome.com.tr   Kısa Detaylar; Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL...

N11’de 75TL Bonus