Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişinize 25 TL MaxiPuan, alışverişlerinizden en az birini temassız özellikli Maximum Kart’ın Öde Geç özelliği veya Maximum Mobil Öde-Geç ile yapmanız durumunda toplam 40 TL MaxiPuan.

Kısa Detaylar;

  • 29 Mayıs 2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum kredi kartlar ile temassız öde-geç işlemi yapılabilmesi için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda Bankamıza ait  temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapılması gerekmektedir.
  • 29 Mayıs 2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum kredi kartları herhangi bir aktivasyon işlemi yapılmasına gerek olmaksızın temassız öde-geç işlemlerinde kullanılabilecektir. Temassız özellikli Maximum kartınız ile otogaz, benzin ve dizel yakıt alımı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
  • Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasından, SMS göndererek; PO boşluk harcama yapılacak kartın son 6 hanesinin banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. (Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.)
  • Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları*, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar. *Maximum Mobil Öde-Geç ile alımlarda yalnızca kredi kartları kullanılabilmektedir.
  • Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir.
  • MaxiPuan’lar 4 Ocak 2019 tarihinde yüklenecek olup 18 Ocak 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.
  • Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kartları sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.