Mudo Sevgililer Gününe Özel 100 Tl Indirim Kodu

0
272

Mudo Sevgililer Gününe Özel Her Alisverise 100 TL Indirim

Mudo çok fazla çeşitte ürünün satıldığı bir mağazadır. Özellikle hediyelik eşya almak için çok kullanışlıdır. Çünkü internet sitesine bakıldığında binlerce hediyelik eşya bulunabilecektir. Sitede elbette yalnızca hediyelik eşya değil, ev ve mobilya eşyaları, kıyafet ve ayakkabı gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Ayrıca mağaza uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Bu fiyatlara artı olarak Mudo sevgililer günü kampanyası da eklendiğinde çok uygun fiyatlara istenilen ürünlerin bulunabilmesi mümkün olacaktır.

 Mudo sevgililer günü kampanyası ile de sevgililer günü için sevgilinize hediye almak gibi zor ve meşakkatli bir işi sizin için çok kolay bir hale getirebilecektir. Sitede erkek ve kadınlar için farklı farklı hediye önerileri yer almaktadır. Hediye almaktan daha zor bir şey varsa o da hediye seçmektir. Sitedeki hediye önerileri hediye seçme işlemini sizin için çok kolay bir hale getirecektir.

Mudo sevgililer günü kampanyası ile birlikte sitede sevgililer gününde almak için hediye önerileri de vardır. Mudo’nun internet sitesine girildiğinde ana sayfanın üst kısmında “sevgiliye” diye bir kısım vardır. Bu bölüme girildiğinde “Eğlenceli Aşklara, Sevdiğin Herkese, Mutfak Düşkünlerine, Gift Card, Kadın- Erkek Hediye Önerileri, Sevgililer Günü Sofraları, Önce Kendini Sev, Aşkı Simgeleyen Objeler, İlk Bakışta Aşk, Sıcacık Seçenekler” diye seçenekler görülecektir. Bu seçeneklerden hangisi sizin almak istediğiniz hediyeyi barındırıyorsa, bu seçeneğe girip Mudo sevgililer günü kampanyası kapsamında sevgilinize bir hediye almak çok kolay olacaktır.

Kampanya Kosullari

Mudo “Sakladığımız Kalbi Bul!” yarışması 5-7 Şubat 2019 tarihleri arasında, mudo.com.tr üzerinden gerçekleştirilecektir. Yarışmaya katılım için mudo.com.tr’ye üye olunması gerekmektedir. Belirlenen süre içerisinde, mudo.com.tr’ye üye girişi yaparak, en az 2 dakika boyunca web sitesinde vakit geçiren ziyaretçilerden şanslı 40 kişi,(20 Hediye çeki Giyim ve aksesuar kategorisinden, 20 hediye çeki de Concept kategorilerinden kazanılabilecektir) web sitesinde gizlenmiş kalbi bulacak. Kalbi bulan ziyaretçilerin ekranında, ödülü kazandıklarına dair bir pop-up ekranı açılacaktır. Açılan pop-up’da kazananların tüm ürünlerde kullanabilecekleri 100 TL değerinde bir indirim kodu yer alacaktır.Gizlenmiş kalpler, tüm giyim, aksesuar ve Concept kategorilerinde yer alacaktır. Her gün için toplam 40 adet kalp, ve 40’ar kazanan belirlenecektir. 3 gün sonunda toplam dağıtılacak çek 120’dir. (Concept ürünleri ve giyim / aksesuar ürünleri dahil) Kazanan ziyaretçilerimize, 31 Ağustos 2019 tarihine kadar, mudo.com. tr üzerinden yapacakları tüm alışverişlerinde geçerli 100TL değerinde indirim kodu hediye edilecektir. 100 TL indirim kodunun kullanılabilmesi için, herhangi bir fiyat baremi bulunmamaktadır. Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez. MUDO, kampanya süresi boyunca değişiklik yapmak, kuralları iptal etmek ve/veya yeni kurallar getirmek, yarışma süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Katılımcılar, yukarıda yer alan yarışma şartlarını ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler. 

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !