N11’de Cardfinans ile 50TL ParaPuan

0
1998

N11’de CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil Fix Card’la 16-30 Eylül 2018 tarihleri arasında tek seferde ilk 500 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 50 TL değerinde ParaPuan.

Kısa Detaylar;

  • Banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “UGURLU” yazıp, 2273‘e SMS göndererek kayıt olunması. Fix Card Artı Paket’e dahil olan müşterilerin de SMS göndermesi gerekir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
  • Ticari kredi kartları, ticari banka kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak ve sanal kartla yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
  • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
  • Kazanılan ParaPuan’lar 3 Ekim 2018’de harcama yapılan karta yüklenecektir. 1 Kasım 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.