N11 Sevgililer Gunu Kampanyasi

0
307

N11 Sevgililer Gunu Kupon Kodu

Sevgililer günü, sevgililerin birbirlerine hediyeler aldığı özel günlerden bir tanesidir. Bu da pek çok mağazada ve alışveriş sitesinde indirim günleri ve kampanyaların yapılmasına sebep olmaktadır.

         N11 pek çok mağazanın ve markanın ürünlerinin bulunduğu bir alışveriş sitesidir. N11 de pek çok satıcı bulunmaktadır. Bu da fiyatların diğer alışveriş sitelerine göre daha uygun olmasını sağlamaktadır. Ayrıca satıcı sayısının fazla olması sebebiyle sitede bulunan ürün çeşit sayısı da fazladır. Böylece N11 sitesinde aranan her şeyin bulunması mümkündür.

         Tüm bu fırsatların yanı sıra sevgililer gününe özel olarak N11’de N11 sevgililer günü indirimi de vardır. Bu indirimler ile birlikte, sitede pek çok indirim kuponu dağıtılacaktır. Bu indirim kuponları ile birlikte sepetiniz tutarından belli bir oranda ya da belli bir tutarda indirim yapılmaktadır. Ayrıca N11 sevgililer günü indirimi ile markaların özel indirimleri de söz konusudur. Markaların indirimlerinin yanı sıra bazı özel ürünlerde de yüksek oranda indirimler vardır.

         Tüm bu indirimlerin dışında N11’de bir de istek listesi kampanyası vardır. Bu kampanya ile kişiler     N11’e üye olup en az 5 ürün bulunan bir istek listesi oluşturmaktadır. Daha sonra bu liste herkese açık hale getirilmelidir. Liste herkese açık olduktan sonra diğer insanlar tarafından da görülebilir olmaktadır. Bu herkese açık listeler diğer N11 üyeleri tarafından oylanır ve en çok beğeni alan ilk 3 liste kuponlar kazanmaktadır.

12 – 14 Subat tarihleri arasinda “askinianlat” kupon Kodunu hesabina yukle sevdigine en guzel hediyeleri al

Kullanim Kosullari detaylari :

n11.com üyeleri, 12- 14 Şubat 2018 tarihlerinde her gün saat 10.00- 23.59 arasında % 11 değerindeki kuponu hesaplarına yükleyerek, 3 gün içinde tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanılabilirler.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !