Petrol Ofisi’nde Worldcard ile 30TL Worldupan

0
1887

Worldcard’ınız ile World Üye İşyeri Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması ile kampanyaya katılım da; 30 TL Worldpuan (Petrol Ofisi Puan).

Kısa Detaylar;

  • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir.
  • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için PO yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kazanılan Petrol Ofisi Puan’lar world üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında harcanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında işlemlerin Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Petrol Ofisi Puan’lar 9 Ekim 2018 tarihinde yüklenecektir. Petrol Ofisi Puan’ların son kullanım tarihi 22 Ekim 2018’dir.
  • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması  üzerinden katılmışsa en fazla 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir.
  • Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’larve Business TL Card dahil değildir. Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
  • World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması  kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Petrol Ofisi Puan yansıtılacaktır.

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.