Rossmann’da 20TL Bonus

-

Bonus kartınız ile 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Rossmann mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20TL Rossmann Bonus.

Kampanyaya harcama yapmadan önce Bonus Flaş üzerinden katılabilirsiniz.

Kısa Detaylar;

  • Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20TL Rossmann Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 20TL Rossmann Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus”lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan Rossmann Bonus”lar 7 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Rossmann  mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Rossmann Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde Rossmann Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

 

Son Dakika İndirimler

English Home’da 30TL Bonus

Englishhome.com.tr'de  1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında GarantiPay ile Tek Seferde 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL bonus. Englishhome.com.tr   Kısa Detaylar; Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL...

N11’de 75TL Bonus