Turk Telekom Sevgililer Günü Kampanyası

0
437

Sevgililer gününe özel olarak pek çok alışveriş sitesi ve mağazanın yaptığı gibi GSM şirketleri de benzer kampanyalar yapmaktadır. Türk Telekom sevgililer günü indirimi de bu kampanyalardan bir tanesidir. Bu kampanya kapsamında, normal fiyatlarının daha altında fiyatlara cep telefonları ve teknolojik ürünler almak mümkün olacak. Bu indirimli fiyatların yanında cihaz alımlarında, taksitle alır gibi faturaya ek ücretler ile yeni cep telefonu ya da tablet bilgisayar almak da mümkün.

         Ayrıca Türk Telekom sevgililer günü kampanyası ile 14 Şubat’ta ülkedeki tüm ankesörlü telefonlar ile yapılan görüşmelerin ilk iki dakikası da ücretsiz olacaktır. Bu görüşmelerin şehir içi ya da şehir dışı olması da fark etmiyor. Son dönemlerde askeriye, yurtlar gibi yerler dışında ankesörlü telefon kullanımı pek kalmamış olsa da bu kampanya ankesörlü telefonların kullanıldığı bu yerler için önemli bir jesttir. Bu kampanya sayesinde askerdeki insanlar sevgilileri ile ilk iki dakikası ücretsiz olmak şartıyla, ücretsiz bir şekilde konuşabileceklerdir. Bu görüşmeler için smart kart ve kredi kartı kullanmak gerekmektedir.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !