Turkcell 2019 Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

0
216

Turkcell 2019 Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

Turkcell sevgililer günü kampanyası sebebiyle, Turkcell’de pek çok telefonda indirim vardır. Teknolojinin günlük hayatımıza bu kadar sirayet ettiği bu dönemde, sevgililer günü hediyesi için de en iyi seçimler yine teknolojik ürünlerden olacaktır.

         Turkcell bu teknolojik ürünler için indirimli fiyatların yanı sıra faturaya ek ödeme seçenekleri ile de telefon almak isteyenlere pek çok kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklar yalnızca cep telefonları için değil diğer teknolojik ürünler için de geçerlidir. Bu kampanya ile birlikte hoparlör, telefon aksesuarları, tablet ve bilgisayarlar gibi pek çok teknolojik ürünü uygun fiyatlara almak mümkündür. İndirimli fiyatlar dışında bu ürünlerin bazılarının yanlarında hediye ürünler de mevcut.

         Ayrıca bazı ürünlerde ilk üç taksit de Turkcell tarafından karşılanmaktadır. Turkcell sevgililer günü kampanyası kapsamında 2 adet Logitech UE Wonderboom kablosuz hoparlör 799 TL’ye düşmüştür. Bu kampanya sayesinde hem uygun fiyata bu hoparlöre sahip olabilecek hem de aynı hoparlörden sevgilinize de hediye edebileceksiniz. Ayrıca bu hoparlörü 36 aya kadar tarifenize ek bir ücret ödeyerek alabilmeniz de mümkün.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !