Turkcell Hesabım Samsung Cep Telefonu ve Gear Çekilişi (Herkese Açık)

0
301

31 Aralık 2018 tarihine kadar

Turkcell Hesabım’a girip

Kampanya katılım formunu doldurun

Çekiliş ile 10 Samsung Note9, 15 Samsung S9Plus Cep Telefonu ve 30 Samsung Gear 3’ten birini kazanma şansını yakalayın.

Kampanyaya tüm operatör kullanıcıları katılabilir.
(Turkcell’i olma şartı bulunmamaktadır)

Kısa Detaylar;

  • Turkcell Superonline müşterileri de Superonline hesaplarına giriş yapıp, kampanyaya katıldıklarında çekiliş hakkı kazanacaktır.
  • Her gün 1 kez kampanyaya katılım hakkı bulunmaktadır. Her gün kampanyaya katılarak, Turkcell müşterisi olmayanlar toplam 73; hem Turkcell hem Turkcell Superonline müşterileri toplamda 146 çekiliş hakkı elde edebilirler.
  • Kampanya sonucunda çekilişle belirlenecek 55 kişiye 10 Samsung NOTE 9, 15 Samsung S9 plus, 30 Samsung Galaxy Gear S3 Frontier akıllı saat hediye edilecektir. Kazanlar 9 Ocak’ta Akşam Gazetesi’nde yayınlanacaktır.
  • Turkcell gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
  • Bir kişi bir ödül kazanabilir.
  • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell sorumlu değildir. Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !