Turkcell Yaani ile 2GB Bedava İnternet

Turkcell Yaani, Turkcell’in yeni arama motoru. Mobil uygulamasını yükleyenlere 1 hafta geçerli 1GB internet, indirdikten sonra en az  ayda 10 farklı gün Yaani üzerinden toplam 20 arama yapılması ve en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanması durumunda 1 hafta geçerli 1GB internet daha hediye.

Google Play’den indirmek için tıklayın

App Store’den indirmek için tıklayın

Kullanım hediyesini kazanmak için ayda en az 10 gün kullanmak ve en az 20 kez kelime araması yapılması gerekiyor.

Kısa Detaylar;

  • İndirme hediyesinden bir kere faydalanabilirsiniz.
  • Kullanma hediyesi bir hafta geçerlidir.
  • Kullanma hediyesi kampanya dönemi boyunca her ay bir kere kazanılabilir.
  • Her iki kampanya da 31 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kullanma hediyesinin kazanımı için Turkcell Data bağlantısından işlemlerin yapılması gerekmektedir.

Turkcell Yani Daha fazla bilgi;

Yaani, müşterilerin İnternet’te gezinmelerini ve arama yapmalarını sağlayan yerli arama motorudur. YAANİ ilk olarak yerel içeriklere öncelik verir. YAANİ  müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Kullanıcıların internetteki bütün bilgilere erişimesine ve merak edilen tüm sorulara yanıt bulmasını kolaylaştırır. Bunun yanı sıra; Turkcell müşterileri,  YAANİ uygulamasını indirdiğinde ve aktif kullanıldığında ÜCRETSİZ data kazanırlar.

Servis Detayları
Yaani, tüm operatör abonelerinin kullanabilir. Bu uygulamayı tüm Android 4.1,  iOS 9 ve üzeri işletim sistemlerine sahip mobil cihaz kullanıcıları indirip kullanabilir.
YAANİ, kullanıcıların sahip olduğu hızlı ve güvenli web gezinme deneyimini, YAANİ’ye özel özelliklerle birleştirmektedir. YAANİ’yi kullanan kullanıcılar önemli buldukları her şeye tek bir yerden erişim sağlayabilecekleri kişiselleştirilmiş bir internet deneyimine sahip olacaklar.

İstediğiniz bilgiyi arayın

Güncel haberleri okuyun

Anında bulunduğunuz lokasyondaki hava durumunu öğrenin

Size yakın restoranları arayın

En yakın sinemada oynayan filmleri ve seansları öğrenin

Aradığınız müziği Fizy’de dinleyin

Favori sitelerinizi kaydedin, arkadaşlarınızla paylaşın.
Ayrıca Turkcell aboneler Yaani’yi kullanarak data kazanırlarYaani uygulamasından yapılan aramalar sonucunda gördüğünüz arama sonuçlarını içeren sayfa, Turkcell müşterileri için ücretsizdir. (Müzik ve Haritalar kategorisi hariç)

Turkcell müşterileri Yaani’yi ilk defa telefonlarına yüklediklerinde 1 hafta geçerli 1GB internet paketi hediyesi kazanırlar. Hediyeyi kazanmak için Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) sadece bir  kere uygulamayı kullanmaları gerekmektedir.

Ayrıca Turkcell müşterileri, Yaani İnternet Tarayıcısını ayın en az 10 günü kullanarak, en az 20 arama yaptıkları takdirde, bir hafta geçerli her yerde kullanabilecekleri 1 GB data paketi hediyesi daha kazanırlar.

Nasıl İptal Ederim?
Telefondan uygulamayı silmeniz yeterli olacaktır.

Not: Kampanya bitiş tarihi belirtilmemiştir.