Vodafone Yanımda #BanaNeVar

Vodafone Yanımda uygulamasına girip

Bana Ne Var’ı açarak

Hediye Çarkı‘nı çevirin, süpriz
hediyelerden birini kazanın.

(Hediye Çarkını çevirebilmeniz için Vodafone Yanımda Uygulamasının son sürümü yüklü olması gerekmektedir.)

Kısa Detaylar;

  • Kampanya güncel Yanımda uygulaması yüklü akıllı telefon sahibi ve kişisel veri işleme izni vermiş tüm faturalı ve son 30 gün içinde en az 25 TL yükleme yapmış faturasız Vodafone’lular için geçerlidir.
  • Faturasız aboneler 25 TL yükleme yaptıktan sonraki gün, faturalı aboneler ise haftanın herhangi bir günü hediyesini sorgulayabilir.
  • Her abone her hafta sadece 1 hediye kazanabilir. Dakika ve internet hediyeleri 24 saat içinde yüklenir, 7 gün boyunca geçerlidir.
  • Sinema bileti şifreleri 7 gün geçerlidir.
  • 1000 dakika sadece Vodafone yönüne geçerlidir.
  • Hediye/indirimler her hafta kotalarla sınırlı olarak yenilenir.

 

Kampanya yenilendiği için her Pazartesi yazımızı güncelliyoruz. Ayrıca tarayıcı bildirimimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da haberdar ediyoruz.

Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınız desteklemiyorsa

BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek

size özel hediyenizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı

Diğer tüm operatörlerin düzenlediği kampanyalar gibi Vodafone da bu konuda bir adım attı. Sistemin adını Vodafone hediye çarkı olarak belirleyen kurum, kullanıcılar için çark çevirerek hediye dakika, hediye internet kazanabileceği bir platform oluşturdu. Üstelik bu çarkı çevirmek için herhangi bir koşul yok. Tek kısıtlama çarkı haftada bir kez çevirebiliyor olmanızdır. Faturalı hat kullanan kişiler için düzenli çevirme imkânı sunulduğu için mevcut paketinize ek olarak dakikalar ve internet GB’ları alırsınız. Aldığınız hediyeler, mevcut paketlerinizin üzerine tanımlanır. Yani öncelikli olarak hediyelerinizi kullanmaya başlar, ardından tekrar pakette kalan kullanım haklarınızdan tüketmeye başlarsınız. Eğer hediyenin çarktan çıkan süre zarfı içerisinde tümünü kullanmazsanız paketinize aktarılmaz. Bu yüzden hediyeyi sadece belirtilen süre zarfında kullanabilirsiniz.

Faturasız Hatlar Vodafone Hediye Çarkı Çevirebilir Mi?

Vodafone hediye çarkını kullanmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını iOS veya Google Play üzerinden kurmanız gerekmektedir. Uygulama üzerinde çark çevirme bölümüne girerek işleminizi yapabilirsiniz. Kullanıcıların kafasında ise faturasız hatlar için bu kampanyanın geçerli olup olmadığı sorusu oluşmaktadır. Cevap olarak, evet. Faturasız kullanıcılar da Vodafone hediye çarkı uygulamasını kullanabilirler. Fakat indirmiş olduğunuz Vodafone Yanımda uygulamasında size yüklemeniz gereken TL miktarını belirten bir alan olacaktır. O alan içerisindeki tutarı yüklediğiniz takdirde Vodafone hediye çarkını sorunsuz bir şekilde çevirebileceksiniz. Böylece 1, 2, 3, 4, 5 GB gibi haftalık internet paketlerinin sahibi olabilirsiniz.