Ana Sayfa Banka Kredi Kartı World Nakit Sanal Kart ile 25TL İndirim

World Nakit Sanal Kart ile 25TL İndirim

-

World Nakit Sanalile 21 Ocak – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında her 25 TL ve üzeri internet alışverişine 5 TL, toplamda 25 TL indirim.

World Nakit Sanal karta hemen başvurmak için Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesine giriş yapmanız yeterli.

 

Kısa Detaylar;

• Kampanya kapsamında aynı World Nakit Sanal kart ile yapılacak her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplam 25 TL indirim kazanılacaktır.

• Kampanya sadece internet alışverişlerinde geçerlidir.

• Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.

• Kazanılan indirimler 8 Mart 2019 tarihinde kampanyaya uygun işlem yapılan ve açık statülü World Nakit Sanal karta yüklenecektir.

• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir.

• İade veya iptal edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

 

World Nakit Sanal Kart nedir?

Ön ödemeli bir kart olan World Nakit Sanal ile kartınıza kolayca para yükler, kartınızı alışverişlerinizde ve ATM’lerden para çekerken kullanabilirsiniz. Üstelik kart ücreti ve işlem ücreti ödemezsiniz. World Nakit Sanal ile internette güvenle alışveriş yapabilir, kartınıza yüklediğiniz bakiye kadar harcama yapabilirsiniz. Böylelikle harcamalarınızın kontrolü sizin elinizde olur.

 

Bir önceki kampanyadan kazanılan indirimler 18 Ocak 2019 tarihinde kampanyaya uygun işlem yapılan ve açık statülü World Nakit Sanal karta yüklenecektir.

Son Dakika İndirimler

English Home’da 30TL Bonus

Englishhome.com.tr'de  1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında GarantiPay ile Tek Seferde 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL bonus. Englishhome.com.tr   Kısa Detaylar; Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL...

N11’de 75TL Bonus