Worldcard ile Ramazan’da 50TL Worldpuan

0
437

Worldcard ile Ramazan‘a özel 11 Mayıs-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Gıda marketi, kasap, manav, şarküteri, kafe, restoran ve fast-food sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nden tek seferde ikinci 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, dördüncü 100 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, altıncı 100 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplamda 50 TL Worldpuan.

Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından veya KAZAN boşluk müşteri numaranızı 4454’e göndererek kazanabilirsiniz.

Kısa Detaylar;

  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
  • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
  •  Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
  • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kazanılan Worldpuan’lar 21 Haziran 2018 tarihine kadar yüklenecek olup 2 Temmuz 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
  • SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Seçili internet siteleri:

– Bizim Toptan

– Lezzetlihediye.com

– Memlekettengelsin.com

– e-Hamal.com

– Getir

– Mahallem

 

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !