Yasal Uyarı

Bu sayfada yayınlanan içeriklerin tüm hakları sondakikaindirimi.com’a aittir. Yayınlanan içeriklerin izin alınmadan kopyalanması, yayınlanması ve kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Sayfamızda yayınlanan içerikler ancak bizden izin alınmak suretiyle sayfamız kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Sayfamız içerisinde yer alan tavsiyelerden, kampanya içeriğinin firma tarafından değiştirilmesinden, sayfamızda yayınlanmış içerikte bulunan herhangi bir açıklama hatasından sayfamız sorumlu tutulamaz. Sayfamızı takip eden kullanıcıların ilgili kampanyayı firmasından teyit etme sorumluluğu kullanıcıya aittir.  Yayınlanan içeriklere yapılan yorumlar, yorumu yapan kişi yada kişileri bağlar.  Yayınlanan içerikler, ilgili firma tarafından talep edilmesi durumunda yayından kaldırılabilecektir.
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz. Sayfamızı kullanan kullanıcılar bu yasal uyarıyı okumuş kabul etmiş sayılır.