Yemek Sepeti Sevgililer Gunu Kampanyasi

0
207

Yemek Sepeti Sevgililer Gunu Kampanyasi

 Yemek sepeti, istediğiniz adrese yemek sipariş edebilmenizi sağlamaktadır. Yemek sepeti ile, yemek siparişi vermenin en büyük avantajlarından bir tanesi pek çok restoran, kafe ve fast food çeşidinin bulunmasıdır. Tüm bunların arasından istenilen yiyecekler seçilerek kolay bir şekilde sipariş verilebilir.

         Yemek sepetinde her satıcının farklı kategorilerden puanları vardır. Bunlar hız, lezzet ve servis kategorilerinde farklı farklı puanlar alan satıcıların bu puanlarının bir ortalaması olan tek bir puanı olmaktadır. Bu puan sayesinde insanlar yemek siparişi verecekleri yerleri seçebilmektedirler. Ayrıca yemekler için de yorum yapmak mümkündür. Böylece yüksek puanlı restoranlardan yiyecek sipariş verirken en iyi yemekler hangileridir öğrenmek de mümkündür.

         Yemek sepeti sevgililer günü yemek yemek için de çok iyi bir seçenektir. Sevgililer gününde insanlar yalnız olmak yani evlerinde olmak isterler. Evde lezzetli yemekler yemenin en kolay yolu da yemek sepetidir. Yemek sepeti ile sipariş vererek sevgililer gününde çiftler, evlerinde yalnız ve rahatsız edilmeden lezzetli yemekler yiyebilirler. Ayrıca yemek sepeti sevgililer günü için özel menüler de bulundurmaktadır.

KAMPANYA BU BASLIK ALTINDA TUM DETAYLARI VERILECEKTIR.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN !
[0 oy, 0 ]

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !