Yukko.com’da 75TL Worldpuan

0
149

Worldcard‘ınız ile Yukko.com’dan 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında tek seferde 500 TL – 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlere 25 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılan müşterilere 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Worldpuan.

Yukko.com

 

Kampanyaya harcama yapmadan önce Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılabilirsiniz.

Kısa Detaylar;

  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
  • Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan 18 Ocak 2019 tarihinde yüklenecek olup 28 Ocak 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • İptal, İade Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YUKKO yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YUKKO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YUKKO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
  • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
  • Kuyum harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Fastpay/Compay ya da başka banka posundan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

 

Anlik Kampanya ve Indirimleri Kacirma
Son Dakika Indirime Katil

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazmaniz yeterli !

Abone oldugunuz icin tesekkurler

email adresiniz yanlis !